×
 x 

košík je prázdný

logo Studio Harmonie Kuřim

Studio zdraví Harmonie

Telefon: 732 764 533
E-mail:

Adresa studia:
Vrchlického 436, 644 34 Kuřim

IČO: 65345321

Prodej zboží


V našem studiu si můžete zakoupit produkty těchto značek:

just energy     salvia paradisebewit logo harmonelo horizontal mycomedica

ENERGY

Bylinné koncentráty, kosmetika, probiotika, přírodní minerály a vitamíny, bylinné čaje, zubní pasty, kosmetické oleje, zelené potraviny, humátové přípravy a další přírodní přípravky od značky ENERGY.

Starlife

Zakladatelem a majitelem společnosti STARLIFE je Robert Změlík, olympijský vítěz v desetiboji z Barcelony, který se na základě vlastních úspěšných zkušeností rozhodl vytvořit široký sortiment účinných doplňků stravy.

Bewit

Česká firma nabízející esenciální oleje certifikované terapeutické kvality a další výrobky podporující zdravý životní styl společně s možností přímé spolupráce.

 

Tkáňové soli

Tkáňové soli nebo-li buňkové soli či Schusslerovy tkáňové soli. Jak už je z názvu patrné, jde o základní minerální soli zpracované takovou technologií, jež umožňuje maximální až 99% vstřebatelnost minerálů do našich buněk.

JUST Nahrin

Produkty značek JUST a Nahrin jsou vyráběny z přírodních ingrediencí ve Švýcarsku a zahrnují bylinné sirupy, kosmetiku, éterické oleje a další sortiment. Tyto produkty lze zakoupit pouze v síti autorizovaných prodejců.

Harmonelo

Harmonelo připravuje pro každého klienta probiotikum skutečně na míru s respektem k výsledkům mikrobiální analýzy.

 

Mycomedica

Společnost a značku MycoMedica založil Milan Schirlo, známý odborník na vitální houby a terapeut tradiční čínské medicíny.