logo Studio Harmonie Kuřim

Studio zdraví Harmonie

Telefon: 732 764 533
E-mail:

Adresa studia:
Vrchlického 436, 644 34 Kuřim

IČO: 65345321

harmonelo probiotika malaHarmonelo jsou probiotické a prebiotické tekuté superpotraviny vyráběné v brněnských laboratořích.

Tato firma přišla s revolučním možností individuální opravy porušeného střevního mikrobiomu. Je schopna na základě microbiom-testu vytvořit probiotika pro konkrétního člověka tzv. „na míru“. To je určeno hlavně pro lidi, kteří mají velký nedostatek střevních bakterií a pro lidi chronicky  nemocné, po dlouhotrvajících léčbách, či při snížené imunitě. Pro bližší informace je možné si zavolat či napsat.

Dále jsou dostupné již hotová tekutá Harmonela pro širší použití. Mají vynikající chuť, vstřebatelnost i  účinnost. Patří sem –

PROBIO – obsahuje 12 probiotických kmenů a vlákninu inulin, podporuje pravidelné a hladké vyprazdňování.

LACTO – obsahuje ve zvýšené míře laktobacily, inulin a výtažky z čekanky. Velmi vhodný i pro děti. Má velmi příjemnou chuť.

BIFI – obsahuje zvýšené množství bifidobakterií, inulin a výtažky z čekanky. Vhodný při hubnutí.

VITALITY – obsahuje mnoho aktivních enzymů, vitamín C a aloe vera. Ideální pro detoxikaci organismu a při zánětlivých onemocněních.

FLEXI – obsahuje kolagen, MSM, chondroitin a výtažek z kadidlovníku. Velmi příznivě působí na kosti a klouby, činnost dýchací soustavy, činnost srdce a hladinu cholesterolu v krvi.

LIFE – obsahuje jedinečnou kombinaci š´táv z dračího plodu, černé kustovnice a betaglukany. Kromě střevního mocrobiomu harmonizuje především krev a hormonální systém.

COLOSTRUM  –  obsahuje právě colostrum, vitamíny K a D, koenzym Q10 a kurkumu. Velmi dobře působí na imunitní systém, urychluje hojení , zklidňuje nervový systém.

CBD – obsahuje nejen kombinaci CBD, ale i Omega3 a vitamín B6. Všechny tyto složky působí velmi harmonicky na nervový a imunitní systém.

SLIM – obsahuje velké množství vlákniny, L-karnitin,, extrakt z chmele a zeleného čaje. , koenzym Q10,

GREEN – obsahuje samé zelené potraviny, jako jsou chlorella, spirulina, zelený ječmen a fermentované šťávy z četných druhů ovoce. Má silně protizánětlivý i detoxikační účinek. Navíc oproti obvyklým zeleným potravinám má velmi příjemnou chuť.

Všechna tato skvělá tekutá probiotika neobsahují laktózu ani cukr. Přislazovány jsou stévií, takže je mohou užívat i diabetici..