×
 x 

košík je prázdný

logo Studio Harmonie Kuřim

Studio zdraví Harmonie

Telefon: 732 764 533
E-mail:

Adresa studia:
Vrchlického 436, 644 34 Kuřim

IČO: 65345321

Proměnlivá fáze Elementu Ohně kulminuje v období května a června, kdy můžeme pozorovat nejvíce problémů k tomuto období příslušejícími orgány. Patří k nim srdce, tenké střevo a osrdečník a tzv. tři ohniště – pod tímto záhadným názvem se skrývají prakticky tři oblasti našeho těla a to jeho spodní část [podbřišek], střední část [břicho] a horní část [hrudník]. Takže harmonizací tohoto elementu můžeme ovlivnit podstatnou část našeho těla.

O emocích srdce jsem psala již v minulém článku. Výrazem ohně je řeč, chutí je chuť hořká.

K disharmoniím srdce, které se v tomto ročním období objevují ve zvýšené míře, patří především právě nestabilita v emocionální sféře, deprese, problémy s nespavostí provázené hojnými sny, nadměrné pocení na hrudi, problémy s krevním tlakem, vnitřní neklid, studené ruce, zrychlený nebo nepravidelný tep a srdeční arytmie. Dle čínské medicíny sem spadá např. i anemie či hyperfunkce štítné žlázy a ne náhodou s nevyrovnaným Elementem ohně souvisí i syndrom vyhoření.

Významným pomocníkem k nápravě srdeční QI je bylinný koncentrát KOROLEN. Ten působí jako prevence cévních onemocnění, vhodný je při ateroskleróze, zvýšené hladině cholesterolu, určitém druhu anemie, různých nervových onemocněních. Podporuje činnost mozku, hormonálního systému, imunitního systému aj. Jeho užíváním lze nastartovat větší radost ze života a tím i celkovou regeneraci.

Příště zas něco o tenkém střevě a vhodné stravě.

ENERGY KOROLEN 30 ml