×
 x 

košík je prázdný

logo Studio Harmonie Kuřim

Studio zdraví Harmonie

Telefon: 732 764 533
E-mail:

Adresa studia:
Vrchlického 436, 644 34 Kuřim

IČO: 65345321

Produkty ROOT mě oslovily nejen svou komplexností a způsobem zpracování, ale i kvalitním složením a především svým dokonalým účinkem na spoustu chronických problémů. Sama jsem ke zlepšení zdravotního stavu užívala dlouhodobě různé kombinace potravních doplňků, ale pocit zdraví se nedostavoval.

S ROOT to je ovšem zcela jiné. Pozitivní účinek jsem cítila již velmi rychle, což přičítám právě nové technologii, kterou jsou kvalitní ingredience zpracovávány. Je to dokonalá synergie pouze tří produktů, které doplní energii všude tam, kde je potřeba, aby se buňky ozdravily a omladily.

ROOT je projekt tvůrců nadšených, vzdělaných teoreticky i prakticky, také napojených nahoru a jejich filozofií je pomáhat a "VYŘEŠIT PŘÍČINU" zdravotních problémů.

Detoxikační kapky CLEAN SLATE tělu přidávají ubíráním toho špatného. Jsou na bázi tekutého Zeolitu upraveného nanotechnologiemi a tím detoxikační účinky nepůsobí pouze v trávícím traktu, ale na úrovni jádra každé buňky těla. Kapky CLEAN SLATE působí v krvi, ve všech orgánech a systémech a z našeho těla i mozku vynesou ven těžké kovy, toxiny a glyfosáty. Nejvýznamnější účinek ovšem vidím v tom, že umí odvápnit Epifýzu, která v těle řídí činnost hormonálních systémů a mnoho ozdravných funkcí v těle.

Kapsle ZERO IN přirozenou cestou mozku dodají Dopamin a Serotonin – hormony štěstí. Mozek se dobře okysličí a pak lépe fungují všechny jeho funkce. Někdo o ZERO IN mluví jako o "kapslích štěstí". Pomáhají lidskému tělu fungovat přesně tak, jak fungovat má.... "podat výkon, když je třeba. Myslet, když je to vyžadováno. Spát tehdy, kdy tělo spát má."

A do třetice pytlíčky RESTORE - produkt s náskokem času. Protiplísňové, protivirové, protiparazitické a protikvasinkové účinky má každá z jeho třinácti prostých ingeriencí, které jsou zpracovány kvantovou bio-nanotechnologií. Působí na střeva, zabíjí v nich vše, co v nich být nemá. Podporuje růst pozitivních bakterií, znovu nastoluje správnou funkci střev a v těle tak velmi rychle nastávají pozitivní změny.

Tyto přípravky nové dimenze je třeba správně dávkovat hlavně v případě, že už něco jiného užíváte (ať už léky či jiné potravní doplňky).
Chcete-li si užívat života s těmito ELIXÍRY MLÁDÍ, můžete se na mě obrátit pro další informace.